Zaufało nam
50,000+ osób
Najlepsi specjaliści
50+ doskonałych lekarzy
Blisko Ciebie
3 placówki w Mosinie i okolicy

Medicomplex

Najlepsi specjaliści w jednym miejscu.

Medicomplex to dynamicznie rozwijające się wielospecjalistyczne Centrum Medyczne działające w Mosinie od 2012 roku. Oferujemy nowoczesne metody leczenia, doświadczoną kadrę medyczną oraz przyjazną atmosferę.

2012
Rozpoczęcie działalności

Główna siedziba Medicomplex mieści się na ul. Konopnickiej 33 w Mosinie budynek NETTO. Działa tu ponad 20 poradni specjalistycznych prywatne oraz 4 świadczące usługi w ramach NFZ jako Centrum Medyczne Mosina sp. z o. o.: dermatologiczna, laryngologiczna, neurologiczna i chirurgiczna. Od samego początku istnienia współpracują z nami Optyk Dubert i laboratorium Diagnostyka.

2014
Poszerzamy horyzonty

Medicomplex to również Poradnia Lekarza Rodzinnego NFZ powstała 2014 roku, która świadczy swoje usługi w Mosińskim Ośrodku Zdrowia na ul. Dworcowej 3. Nasi doświadczeni lekarze rodzinni jak i pediatrzy oraz zespół pielęgniarek dba o zdrowie naszych pacjentów.

2015
Kompleksowa opieka medyczna

Ambicją i misją Gabinetów Lekarskich Medicomplex jest otoczenie pacjenta całościową opieką medyczną. Dzięki ściśle współpracującym ze sobą specjalistom różnych dziedzin medycyny, zapewniamy spójny program diagnostyki, leczenia i rehabilitacji.

Zespół Medicomplex tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, które zdobyli w największych ośrodkach w kraju i zagranicą. Szeroka gama specjalistów stanowi o kompleksowości procesu leczenia.

2016
Otwieramy kolejny oddział

Z tą myślą w 2016 roku powstała nasze kolejna filia w Galerii Familijnej w Krośnie na ul. Nektarowej 1.

Nasi partnerzy

Galeria