Zaufało nam
20,000+ osób
Najlepsi specjaliści
50+ doskonałych lekarzy
Blisko Ciebie
3 placówki w Mosinie i okolicy
Psycholog

Psychologia

61 819 22 72/71
502 199 340
660 456 568
669 464 699

Psychologia

Mgr

Justyna Manyś-Lapis

Jestem z wykształcenia psychologiem, trenerem personalnym, czynnym specjalistą w zakresie psychoterapii indywidualnej i grupowej dorosłych i młodzieży oraz małżeństw i rodzin, doradcą systemowym, specjalistą terapii uzależnień w trakcie certyfikacji.

W swojej pracy korzystam z dorobku różnych nurtów psychoterapeutycznych. Uczestniczyłam w wielu kursach, szkoleniach i warsztatach z zakresu psychoterapii. Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty. Swoją pracę poddaję  superwizji.

Najlepszą wizytówką mojej pracy są pozytywne rekomendacje i polecenia od moich pacjentów.

 • dorośli i dzieci

Specjalizacja

Psychologia

Lokalizacja

 • ul. Konopnickiej 33
  Mosina

Edukacja

Studia na UAM w Poznaniu, Wydział – Psychologia, specjalizacja zawodowa: psychologia kliniczna, tytuł – magister.

Studia na Akademii Medycznej w Poznaniu, Wydział Nauk o Zdrowiu, kierunek: pielęgniarstwo, tytuł – magister, dodatkowo uprawnienia pedagogiczne.

Kurs podstawowy Wielkopolskiego Towarzystawa Terapii Systemowej zakończony zdobyciem Certyfikatu Doradcy Systemowego.

Szkolenia w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia przy ul. Małeckiego 11 w Poznaniu: „Osobowość zależna –rozumienie i implikacje terapeutyczne”, „Terapia ofiar przemocy seksualnej zgłaszających się do placówek leczenia uzależnień”, „Relaksacja dla opornych – strategia pracy z pacjentami”, „Zastosowanie terapii ericksonowskiej i strategiczno-strukturalnej w terapii osób uzależnionych”, „Techniki samoregulacji uczuć i emocji w pracy z pacjentami uzależnionymi”, „Narkotyki stare i nowe – profilaktyka, interwencja, działanie”.

15-letnie doświadczenie w ramach zatrudnienia w Bayer Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa oraz GSK Commercial Sp. z o.o., ul. Rzymowskiego 53, 02-697 Warszawa (Przedstawiciel Naukowy, Trener Personalny) – organizacja warsztatów, szkoleń, pomoc w współtworzeniu kampanii sprzedażowych, udział w projektach marketingowych prezentacji produktowych na oddziałach szpitalnych, organizacja specjalistycznych wykładów dla lekarzy. Wybrane szkolenia: „Zarządzanie zmianą – złam schemat”, „Negocjacje w biznesie”, „Analiza i planowanie”.

Studium Terapii Uzależnień – Szkolenie w zakresie Specjalisty Terapii Uzależnień Moduł II organizowanego przez Instytut Edukacji i Terapii w Poznaniu (akredytacja Krajowego Biura Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii) – specjalista terapii uzależnień w trakcie certyfikacji.

„Uzależnienia behawioralne – program szkoleniowy dla specjalistów terapii uzależnień” organizowanego przez Instytut Edukacji i Terapii w Poznaniu („Uzależnienie od seksu i seksualność osób uzależnionych”, „Pokolenie digital natives – uzależnienie od nowych technologii”, „Hazard – współczesne wyzwanie”, „Pracoholizm – pasja pracy i wartość czy uzależnienie”, „Kompulsywne objadanie się – psychologiczny program redukcji nadwagi”).

Praktyki szpitalne

Staż kliniczny w Ośrodku Leczenia Uzależnień przy ul. Podolańskiej 46 w Poznaniu, w ramach Szpitala im. Franciszka Raszei w Poznaniu, opiekun stażu lek. med. Maria Jeska, liczba odbytych godzin – 450. Praca indywidualna z pacjentem i terapia grupowa.

Staż kliniczny w ramach studiów mgr – SP ZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie.

Praca w SP ZOZ MSW w Poznaniu, ul. Dojazd 34, 60-631 Poznań.

Staż kliniczny w ramach programu specjalistycznego szkolenia w dziedzinie terapii i rehabilitacji uzależnienia od narkotyków  w Ośrodku Dla Osób Uzależnionych SP ZOZ Nowy Dworek 46  w  Świebodzinie – w trakcie.

Przynależność do stowarzyszeń:

 • Jestem członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Zakres usług

Zakres świadczonych usług:

 • Diagnoza i psychoterapia dorosłych, młodzieży i dzieci (indywidualna, rodzinna, par i grupowa).
 • Pomoc w zakresie zaburzeń osobowości, zaburzeń nastroju (depresje), zaburzeń nerwicowych (lęki).
 • Pomoc osobom z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia)
 • Praca z osobami z doświadczeniami traumatycznymi (m.in. żal po stracie, żałoba, próby samobójcze, przedwczesna strata dziecka)
 • Praca z osobami znajdującymi się w sytuacji kryzysu i rozpadu związku oraz potrzebującymi wsparcia po rozstaniu lub po rozwodzie, nie radzą sobie z emocjami
 • Diagnoza i terapia osób z różnorodnymi uzależnieniami
 • Pomoc osobom przechodzącym kryzys, mającym problemy w relacjach z innymi
 • Pomoc osobom cierpiącym w związku ze stresem, odczuwającym lęki związane z relacjami z innymi, mającym niskie poczucie własnej wartości. – Konsultacje psychologiczne
 • cena rozwoju emocjonalnego dzieci i pomoc w kryzysach rozwojowych dzieci i młodzieży

Czas trwania wizyty: 50 minut